Warenkorb
Zur Kasse Sicher

Gutscheincode: Willkommensgruß Code kopieren

 

KOSTENLOSER VERSAND BESTELLUNGEN $ 50 + USD

Polityka powrót i zwrotów

Więcej dokumentów w wielu językach

 

Rückkehr
Nasza polityka obowiązuje przez 30 dni. Jeśli od Twojego zakupu minęło 30 dni, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu lub wymiany.

Aby mieć prawo do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany iw takim stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych z obowiązku zwrotu. Łatwo psujące się towary, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma, nie mogą zostać zwrócone. Nie przyjmujemy również produktów, które są produktami intymnymi lub sanitarnymi, materiałami niebezpiecznymi lub łatwopalnymi płynami lub gazami.

Dodatkowe produkty bezzwrotne:
Geschenkkarten
Oprogramowanie do pobrania
Niektóre elementy opieki zdrowotnej i osobistej

Aby dokonać zwrotu, wymagamy pokwitowania lub dowodu zakupu.

Nie wysyłaj swojego zakupu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty kosztów (jeśli dotyczy)
Zarezerwuj z widocznymi oznakami użytkowania
Taśma CD, DVD, VHS-Kassette, DVD-Kassette, DVD-Kassette, DVD-Kassette, DVD-Kassette
Jakakolwiek pozycja, która nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzona lub brakuje jej z przyczyn, które nie wynikają z naszego błędu
Każdy przedmiot, który jest zwracany ponad 30 dni po dostawie

Zwroty (jeśli dotyczy)
Ich sprawdzeniu zwrotu po otrzymaniu, wyślemy Ci E-Mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy Twój zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu pieniędzy.
Jeśli otrzymasz zatwierdzenie, zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody

Spóźnione lub brakujące refundacje (jeśli dotyczy)
Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, zanim oficjalnie zwrócisz koszty, może minąć trochę czasu.
Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Zwykle przed zaksięgowaniem zwrotu często upływa trochę czasu.
Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj und nami pod adresem estoresupport@floatingstyles.com.

Przedmioty sprzedaży (jeśli dotyczy)
Tylko produkty o stałej cenie mogą zostać zwrócone; niestety przedmioty sprzedaży nie mogą być zwrócone.

Wymiany (jeśli dotyczy)
Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli chcesz go wymienić na ten sam przedmiot, wyślij do nas e-mail an estoresupport@floatingstyles.com und wyślij przedmiot do Great Eagle Center 23 Hafenstraße, Wanchai, Sonderverwaltungszone Hongkong China.

Geschenke
Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie i wysłany bezpośrednio do Ciebie. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu otrzymasz pocztą elektroniczną bon prezentowy.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie lub

Wysyłka 
Aby zwrócić swój produkt, należy wysłać produkt na adres Great Eagle Center 23 Hafenstraße, Wanchai, Sonderverwaltungszone Hongkong China

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki związanych z odesłaniem przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas, jaki może upłynąć na skontaktowanie und tobą przez wymieniony product, może się różnić.

Ich möchte wissen, wie es geht

Vom Neuling zum Profi

Möchten Sie Ihr Meisterwerk rahmen?

Gestalte es und hänge es auf

In den Warenkorb gelegt!
Willkommen mein Freund von Kostenloser Versand bei Bestellung über XX Sie haben sich für den kostenlosen Versand qualifiziert Willkommen, mein Freund von KOSTENLOSER VERSAND BESTELLUNGEN $ 50 + USD Sie haben kostenlosen Versand erreicht